Právě vyšlo

Garážová vrata ceník

30. 5. 2013, 15:17 | Diskuze (0)


Garážová vrata

30. 5. 2013, 15:18 | Diskuze (0)
navigation iconNacházíte se: vrata-vrata.info » Sekční garážová vrata
Garážová vrata
Kvalitní a levné garážové vrata Altoma.cz
Kancelářský nábytek
Kancelářský nábytek za skvělé cený ZDE
Centrální vysavače
Jednoduché centrální vysavače do rodinných domůHusky.cz
Kancelářské židle
Hledáte židli do kanceláře nebo pokoje? Kouknete se zde na Kancelářské židle
Duvoca - vysavače
Podívejte se na jednoduch=e centrální vysavače DUOVAC
Kvalitní matrace 1+1
Kvalitní-matrace.eu - matrace, matrace 1+1
Ohňostoje a pyrotechnika
zabavni-pyrotechnika.cz - pyrotechnika ohňostroje.cz
Zavoláme Vám

Sekční garážová vrata

Sekční garážová vrata

30. 5. 2013, 15:18

Sekční garážová vrata jsou dnes hit. Jsou asi nejoblíbenějším typem otevírání vrat do garáže. Nejedná se už dávno o žádného nováčka v nabídce na trhu s garážovými vraty. Léta zkušeností se sekčními garážovými vraty již dávno prověřily jejich kvalitu.

Garážová vrata sekční - princip

Skutečně se v případě sekčních garážových vrat nejedná o nic nového pod sluncem. Přesto možná někteří z vás pořizují nový vjezd do garáže poprvé, nikdy předtím jste se o tuto problematiku nebyli nuceni zajímat a tak tedy v rychlosti. Sekční garážová vrata jsou založena na principu otevírání, kdy se zasunou do prostoru pod stropem garáže. To je velmi efektivní.

Garážová vrata sekční – výhody

Sekční garážová vrata při otevírání a zavírání skutečně působí velmi luxusním dojmem. Skrývají ale i spoustu dalších výhod a pozitiv. Teto princip otevírání vrat do garáže totiž nevyžaduje téměř žádný prostor navíc před garáží. Klasická křídlová garážová vrata se musí po otevření vejít do prostoru před garáží, popřípadě vedle ní – v případě garážových vrat posuvných. Sekční garážová vrata tak perfektně a velmi efektivně šetří místem. Jsou proto i ideální volbou například do hromadných garáží a podobně.

Garážová vrata sekční – materiály

Tento způsob otevírání garážových vrat umožňuje pořídit si je z mnoha variant materiálů. Sekční vrata jsou složena z horizontálně spojených částí a ty mohou být dřevěné, plastové. Dokonce existuje i varianta kovových rámečků, do kterých je vsazeno tvrzené sklo. Opravdu hitem posledních let jsou skla barevná. Chceme přece garážová vrata kvalitní a zároveň krásná.

Sekční garážová vrata cena

Cena sekčních garážových vrat není nijak výrazně vyšší než u tradičních vrat křídlových, rolovacích, posuvných či výklopných. Daleko více než princip otevírání je cena vrat určována jejich rozměry a doplňky. Rozměry asi ovlivníme jen velmi těžko. Mezi doplňky počítejme například ovládání vrat na dálku či nejrůznější dekoraci. Luxusní úchyty, barevná skla a podobně. Mezi doporučené doplňky jistě patří dobré zabezpečení a izolace vrat! Nestojíte přece o to, aby garáž zbytečně ztrácela teplo, natož o to, aby se vám ztratilo rovnou auto!
Zobrazení: 155398 Hodnocení:Poslední názory
celkem komentářů: 0
diskuze

Podobné články
  • Sekční garážová vrata

    30. 5. 2013, 15:18 | Diskuze (0)

    Sekční garážová vrata jsou dnes hit. Jsou asi nejoblíbenějším typem otevírání vrat do garáže. Nejedná se už dávno o žádného nováčka v nabídce na trhu s garážovými vraty. Léta zkušeností se sekčními garážovými vraty již dávno prověřily jejich kvalitu.