Právě vyšlo

Garážová vrata cena

30. 5. 2013, 15:18 | Diskuze (0)


Garážová vrata akce

30. 5. 2013, 15:18 | Diskuze (0)
navigation iconNacházíte se: vrata-vrata.info » Garážová vrata
Garážová vrata
Kvalitní a levné garážové vrata Altoma.cz
Kancelářský nábytek
Kancelářský nábytek za skvělé cený ZDE
Centrální vysavače
Jednoduché centrální vysavače do rodinných domůHusky.cz
Kancelářské židle
Hledáte židli do kanceláře nebo pokoje? Kouknete se zde na Kancelářské židle
Duvoca - vysavače
Podívejte se na jednoduch=e centrální vysavače DUOVAC
Kvalitní matrace 1+1
Kvalitní-matrace.eu - matrace, matrace 1+1
Ohňostoje a pyrotechnika
zabavni-pyrotechnika.cz - pyrotechnika ohňostroje.cz
Zavoláme Vám

Garážová vrata

Garážová vrata

30. 5. 2013, 15:17

Jednotlivé typy garážových vrat se v dnešních nabídkách liší především principem, na kterém se otevírají. Garážová vrata výklopná jsou velmi výhodnou kombinací kvality, luxusu, cenové dostupnosti a především nenáročnosti.

Garážová vrata

Zní to jako pohádka? Ano. Výklopná garážová vrata jsou skutečně ideální variantou umístitelnou kamkoli a dostupnou každému. Výklopný princip otevírání vjezdu do garáže je velmi nenáročný na prostor před garáží potřebný k otevírání vrat. Díky tomu se s výklopnými vraty často setkáme i v místech hromadného parkování, v garážích pro větší počet automobilů.

Výklopná garážová vrata

Systém výklopných garážových vrat je velmi oblíbený právě z toho důvodu, že nepotřebuje téměř žádný prostor před garáží. Jednoduše tento princip otevírání umožňuje najet si při parkování až těsně před vrata. Křídlo vrat se po otevření vsune do prostoru pod strop garáže – ideální šetření místem! Výklopný princip otevírání garážových vrat umožňuje vyrobit je z mnoha typů materiálů. Jedná se vlastně o jeden kus, jedno křídlo. Výklopná garážová vrata mohou být ze dřeva , plastu i skla. Dřevo patří mezi dražší materiály, jedná se ale o skutečný luxus, za který se vyplatí připlatit . Dřevěná výklopná vrata jsou skutečnou ozdobou. Variant dekorů je nekonečně mnoho. Navštivte weby firem a nechte se inspirovat. K tradičním dřevům se řadí smrk, borovice, buk. Exotické dřeviny jsou pak šperkem vaší garáže.

Plastová výklopná garážová vrata

Plastová výklopná vrata jsou levnější než ta z pravého dřeva. Navíc si díky nim můžete vzhled dřeva dovolit, aniž byste za něj ale platili víc, než chcete. Plast umí napodobit dřevo k nerozeznání od originálu. Neodpírejte si tedy „dřevěný luxus“. Dopřejte si ho jednoduše z umělé hmoty. Plastová výklopná vrata jsou navíc méně náročná na povrchovou úpravu a údržbu.

Trendy v oblasti garážových vrat

Trendem v dnešní nabídce jsou výklopná vrata tvořená kovovým rámem, do kterého je zasazeno sklo, popřípadě zrcadlo. Naprostým hitem jsou pak skla různě barevná. Výklopná garážová vrata by ale měla být krásná a zároveň kvalitní, odolná, bezpečná. Při výběru dejte důraz na kvalitní těsnění a izolaci. Díky tomu ušetříte spoustu peněz za energii především v případě, že je vytápěná garáž přímo součástí vašeho domu.
Zobrazení: 52428 Hodnocení:Poslední názory
celkem komentářů: 0
diskuze

Podobné články
 • Garážová vrata

  30. 5. 2013, 15:18 | Diskuze (0)

  Jak už bývá zvykem v našich krajích, věnujeme úžasnou péči svému domu, jeho designu, zahradě. Garáž bývá ale někdy upozaděna, ale jsou tu již moderní sekční či výklopná garážová vrata, a to celou věc mění.

 • Garážová vrata cena

  30. 5. 2013, 15:18 | Diskuze (0)

  Ať už dnes kupujeme cokoli, vždy nás asi zajímá cena. I cena za garážová vrata je jistě jedním z předních faktorů, které ovlivní jaká garážová vrata si pořídíme. Výhodou je, že nabídka včetně rozpětí cen garážových vrat je dnes velká.

 • Sekční garážová vrata

  30. 5. 2013, 15:18 | Diskuze (0)

  Sekční garážová vrata jsou dnes hit. Jsou asi nejoblíbenějším typem otevírání vrat do garáže. Nejedná se už dávno o žádného nováčka v nabídce na trhu s garážovými vraty. Léta zkušeností se sekčními garážovými vraty již dávno prověřily jejich kvalitu.

 • Garážová vrata akce

  30. 5. 2013, 15:18 | Diskuze (0)

  Slevy, slevy, slevy! Odevšad na nás útočí! Útočí? To přece není ten správný výraz. Naopak. Nabízejí se nám! Tak jich využívejme! Využijte akčních nabídek i co se garážových vrat týká! Právě teď je ten správný čas!

 • Garážová vrata rolovací

  30. 5. 2013, 15:18 | Diskuze (0)

  Rolovací garážová vrata vůbec nejsou hudbou minulosti vyšlou z módy. Právě naopak. Rolovací garážová vrata disponují tolika výhodami, že stále patří k nejoblíbenějším a nejpoužívanějším i dnes. O jakých výhodách je řeč?